Projectexpert Klimaatveiligheid en Duurzaamheid, Den Haag

Voor onze eindklant de Politie is Harvey Nash op zoek naar een Projectexpert Klimaatveiligheid en Duurzaamheid

Startdatum: 17-03-2026
Duur van de opdracht: 12 maanden
Aantal uren per week: 30 uur
Locatie van de werkzaamheden: Den Haag
Op locatie of vanuit huis: Hybride maar liefste 2 dagen op kantoor
ZZP mogelijk: JA
Functieschaal en trede: 10 Bedrijfsvoeringspecialist B
Opleidingsniveau: HBO Bachelor

Je hebt een diploma op hbo-niveau (bachelor) of je bent daaraan gelijkgesteld via EVC. Of je hebt minimaal twee jaar aantoonbare ervaring op het gevraagde werk- en denkniveau. Dit moet je aantonen met je cv, aangevuld met een officiële functiebeschrijving, vacaturetekst of ander document waarin het gevraagde werk- en denkniveau duidelijk staat vermeld.

Richttarief: 84 euro all-in exclusief btw
Reageren kan tot: 8 maart 12:00 uur
Intakegesprekken: 18-03 in Den Haag

Er wordt specifiek gezocht naar een combinatie van inhoudelijke expertise op het gebied van klimaatveiligheid, duurzaamheid en milieuveiligheid en expertise op het gebied van projectmanagement en creatief en visueel ontwerpen.

Functieomschrijving
Een inspanningsverplichting met op te leveren resultaat. De resultaten moeten april 2027 opgeleverd worden. De tijdslijn ziet er als volgt uit (producten worden verder toegelicht bij de werkzaamheden).

Maart 2026 – start opdracht
Juli 2026 – workshop/tool bewustwording (1)
Sept 2026 – expositie en factsheets
Nov 2026 – verhaal per eenheid
Feb 2027 – kennisevenement Klimaatveiligheid
Maart 2027 – workshop/tool bewustwording (2)
April 2027 – einde opdracht

De resultaten zijn gekoppeld aan twee projecten:


  • Effecten Klimaatverandering op Politiewerk (EKoP)
  • Duurzaamheidsplatform

  • Deze projecten zijn onderdeel van het programma Duurzaamheid & Milieuveiligheid. Er is een team Duurzaamheid & Milieuveiligheid dat zich richt op het realiseren van de doelstellingen van het programma.

    Het Team Duurzaamheid en Milieuveiligheid is energiek, innovatief én ambitieus en functioneert als een netwerk met op dit moment een kern van 15 professionals met ieder een eigen rol en taakgebied. Ons doel is om duurzaamheid binnen de politie de standaard te maken. We vormen op een nieuwe manier een team en denken organisatiebreed. Bovendien hebben we de wens om duurzaamheid een verantwoordelijkheid van iedereen te laten zijn. Het team vormt samen met de bedrijfsvoering en de operatien een energiek team.

    De functie is flexibel in te richten omdat er duidelijke afgebakende resultaten gevraagd worden met een zelfstandige deadline.

    Werkzaamheden:
    We zoeken iemand die verbindend, creatief en praktisch is.

    Werkzaamheden:
    Het werken aan doorvertaling en doorwerking van onderzoeksresultaten van EKoP. Concreet bestaat deze doorvertaling uit het ontwikkelingen van een workshops/trainingen gericht op voorbereiden op klimaatveiligheid, organiseren van een kennisevenement, het ontwikkelen van creatieve vormen van storytelling in de vorm van een expositie en factsheets en het uitwerken van het verhaal per eenheid. Dit alles met als doel de kennis over klimaatveiligheid over te brengen en te laten landen in de organisatie.

    Het ontwerpen van minimaal 2 interventies en tools (zoals workshops) om bewustwording en betrokkenheid van medewerkers te vergroten.

    Eisen:
    - 3-5 jaar werkervaring. Ervaring met projectmanagement, creatief ontwerpen en inhoudelijk met het onderwerp klimaatveiligheid, duurzaamheid en milieuveiligheid.

    Must-haves:

    • Begrip van klimaatveiligheid, duurzaamheid en milieuveiligheid
    • Begrip van de veiligheidswereld
    • een hbo-diploma (bachelor), bij voorkeur op het gebied van milieu/duurzaamheid, strategisch/industrieel ontwerpen en/of gedragsverandering;
    • bij voorkeur werkervaring binnen een grote (overheids)organisatie, met meer dan 5.000 medewerkers;
    • bij voorkeur minimaal 1 jaar aantoonbare werkervaring op het gebied van duurzaamheid;
    • Ervaring in het vertalen van ideeën en abstracte vraagstukken naar visuele en interactieve oplossingen.
    • Ervaring met het organiseren en geven van workshops. We zoeken iemand die creatief is, zowel in denken en doen. In deze functie is het belangrijk om medewerkers op een creatieve manier mee te nemen in het onderwerp, dus creatief in werkvormen maar ook in het maken van concrete handvatten (posters en spellen bijvoorbeeld).

    Nice-to-have:
    - Kennis van projectmanagement

    Competenties:

    Creativiteit

    * Komt met vernieuwende of originele ideeën.

    * Hanteert bij vraagstukken nieuwe invalshoeken.

    * Heeft meerdere ideeën bij het oplossen van vraagstukken.

    * Heeft plezier in het bedenken van nieuwe benaderingen of oplossingen.

    * Maakt effectief gebruik van ideeën van anderen of uit andere vakgebieden.

    * Ziet in het eigen werkgebied toepassingsmogelijkheden voor werkwijzen of instrumenten uit andere vakgebieden

    Doorzettingsvermogen:
    * Geeft niet snel op.

    * Zoekt bij tegenslag of weerstand naar mogelijkheden om toch verder te komen.

    * Hervindt zijn motivatie na teleurstelling of tegenslag.

    * Past standpunten niet te snel aan. Blijft kritisch op de argumenten van de ander.

    Flexibel:

    * Past zijn benadering of handelen soepel aan als de situatie dat vraagt.

    * Verandert van aanpak als de oorspronkelijke niet effectief of haalbaar blijkt.

    * Kan geijkte patronen en werkwijzen loslaten.

    * Hervindt na een verstoring snel zijn normale ritme en routine.

    * Past zich goed aan in een nieuwe omgeving.

    Inlevingsvermogen:

    * Begrijpt de gevoelens van de ander.

    * Verplaatst zich gemakkelijk in de gevoelens en positie van de ander.

    * Laat merken gedachten, gevoelens en beweegredenen van anderen te onderkennen.

    * Schakelt makkelijk tussen de eigen beleving en de positie van de ander.

    * Houdt bij beslissen en handelen rekening met de consequenties voor anderen.

    Organisatiesensitief

    * Weet wat er speelt in de verschillende onderdelen van de organisatie.

    * Houdt bij zijn beslissingen en uitingen rekening met gevoelens en bestaande

    verwachtingen van de mensen in de organisatie.

    * Houdt bij afspraken en beslissingen rekening met de praktische uitvoerbaarheid.

    * Betrekt de juiste mensen in de organisatie om iets voor elkaar te krijgen.

    * Maakt een goede inschatting van het interne draagvlak voor voorstellen en veranderingen.

    In deze rol ga je veel op pad naar de regionale eenheden, dat kan over het hele land zijn. Ons werk is flexibel en niet elke week ziet er hetzelfde uit. We zoeken elkaar op, maar hebben ook de ruimte om thuis en op andere plekken in het land te werken.

    Voor het succesvol realiseren van de inspanningen is aansluiting met het team en de organisatie belangrijk, maar de exacte invulling hiervan is naar eigen inzicht flexibel in te delen.

    De politie werkt in een veranderende samenleving waarin uiteenlopende perspectieven essentieel zijn voor goed politiewerk. Daarom is diversiteit voor ons van groot beland. Hoe kunnen we jouw kennis en achtergrond hiervoor inzetten?

    Voor deze opdracht is een screening type VOG van toepassing. Voor meer informatie over de screening: Politie selectie - Screening | Kombijdepolitie

    Verder ontvangen wij graag de volgende informatie:

    • Eerst mogelijke startdatum
    • Beschikbaarheid in uren per week
    • Tarief all-in (incl. reis- en/of verblijfkosten, excl btw)
    • Vakantieplanning binnen de komende 3 maanden
    • Woonplaats
    • Geboortedatum kandidaat
    • Emailadres kandidaat
    • Telefoonnummer kandidaat
    • Motivatie (max 150 woorden)
    • Indien leverancier: email en telefoonnummer contact persoon
    • Inhuurvorm: ZZP of Eigen Medewerker Leverancier of ZZP via Leverancier
    • Beschikbaarheid voor eventuele intakes bij de Politie, binnen 5 dagen na sluitingsdatum van de aanvraag.

    Door te reageren op deze aanvraag verklaart Opdrachtnemer kennis te hebben genomen van en akkoord te gaan met de Algemene Inhuurvoorwaarden of Algemene Inhuurvoorwaarden Zelfstandige Professionals van Harvey Nash en de daarbij bijbehorende Klant Bijlage Politie. Deze zijn te vinden op www.harveynash.nl/politie



    Keywords:



    EMPLOYER:

    Company:
    Harvey Nash B.V.
    contact person:
    Raya Al-Jazairy
    type:
    contracting, temp job
    status:
    open
    location:
    Den Haag
    region:
    Zuid-Holland
    hourly rate:
    Richttarief 84 EUR all-in ex BTW
    start date:

    reference:
    ITC-BBBH119371
    duration:
    unkown
    prolongation:

    hours per week:
    32 hours
    posted:
    03-02-2026 15:36:50
    result list  |  previous  |  next  |  all vacancies